Tel/Fax: +355 4 2247572 | Mob: +355 69 6060342 | E-mail: info@explorer-albania.al
ad
ad
ad

Random Posts

Pushime në Palermon dimërore

Pushime në Palermon dimërore

Shkojmë nga shkojmë nëpër botë për të pushuar dhe sapo bëhemi gati të nisemi sërish, alternative e parë për të zgjedhur është gati përherë Italia. Ndoshta sepse gjuha, ndoshta sepse kultura, afeksioni i viteve kur ndiqnim vetëm kanalet italiane, kultura e sjellë nga emigracioni, etj, Italia mbetet shumë e dashur për t’u vizituar në çdo […] Read more

Helnan Marina Sharm el Sheik 4* – Cmimi 825 Euro/Person

Helnan Marina Sharm el Sheik 4* – Cmimi 825 Euro/Person

Hoteli ndodhet  Sharm El Sheik – Egjipt Periudha: 6 Korrik  2018 me qendrim 6 Nete/7 Dite Ne cmim perfshihet: 1-Akomodimi ne dhome dyshe 2-Koncepti All Inclusive 3-Bileta Avionit vajtje – ardhje Cmimet mund te ndryshojne ne ditet ne vijim ne varesi te disponibilitetit te dhomave dhe biletes se avionit . Read more

Ski ne Kolashin, 2 dite,55€/Person

Ski ne Kolashin, 2 dite,55€/Person

► 15, 22, 29 Janar ► 5, 12, 13, 19, 26 Shkurt ► 5, 6, 7 Mars Hotel 4* €55 ( Podgorice ) Hotel Hilton 5* €69 ( Podgorice ) ►Dita e pare: -Nisja nga Tirana ne oren 06:00 . -Nisja nga Durresi ne oren 05:15 . (Pagese extra 500 Leke/personi) -Nisja nga Elbasani ne oren […] Read more

Plazh në Qipro – 8 Ditë €699/Person

Plazh në Qipro – 8 Ditë €699/Person

Qipro Nisja më 31 Korrik Dita e Parë: Nisja nga Tirana 04.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Fluturimi Direkt Shkup – Larnaca. Nisja në orë 13.45. Mbrritja në Larnaca në orën 17.05. Transferta për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Darkë dhe Fjetje. Dita e Dytë: Mëngjes, Të lirë për në […] Read more

Recent Posts

KORÇË – VOSKOPOJË 2 DITË €35/PERSON

  ►5-6, 12-13, 13-14, 19-20, 26-27 Shkurt ► Hotel Grand (Në qendër të Korçës) (€35 me mengjes + €10 darka) ► Hotel Kocibelli (Në qendër të Korçës) (€39 me mengjes + €10 darka) PROGRAMI: ► Dita e pare: ► Nisja nga Tirana në orën 06:30. ► Nisja nga Durrësi  në  orën... Read more

7 & 8 Marsi

Recent Posts

KORÇË – VOSKOPOJË 2 DITË €35/PERSON

  ►5-6, 12-13, 13-14, 19-20, 26-27 Shkurt ► Hotel Grand (Në qendër të Korçës) (€35 me mengjes + €10 darka) ► Hotel Kocibelli (Në qendër të Korçës) (€39 me mengjes + €10 darka) PROGRAMI: ► Dita e pare: ► Nisja nga Tirana në orën 06:30. ► Nisja nga Durrësi  në  orën... Read more

7 & 8 Marsi

© Copyright 2018 | Explorer Travel Tours

Abonohuni për Ofertat Tona!
Merrni të rejat më të fundit për ofertat tona!
Bazuar në T&C të Explorer Travel & Tours